Antibioticavrije kip kost €0,85 per maaltijd én
grasgevoerd natuurvlees eet je vanaf €1,40 per maaltijd!

 

Wat kost ons vlees nou eigenlijk per maaltijd? 

Het antwoord hangt natuurlijk af van je vleesconsumptie. Hoe vaak per week eet je vlees? Rund, varken of kip en welk deel daarvan? Gehakt is voordeliger dan biefstuk en drumsticks zijn voordeliger dan kipfilet. En hoe groot zijn je porties?

Even een berekening:

Stel je koopt het gemengde pakket of het snel klaar pakket. 3 kg kost 45 euro. Uitgaande van 100 gram per persoon kun je daar 30 maaltijden uithalen.  De kosten per maaltijd zijn dan €1,50.

In de praktijk lukt de verdeling van het vlees vaak niet zo perfect dat iedereen 100 gram heeft. Als je bij sommige pakjes 125 gram aanhoudt kom je op 26 maaltijden. Dan zijn de kosten per persoon per maaltijd €1,73.

Bij een vleesconsumptie van 1 maaltijd vlees, 5 dagen per week kost dat tussen de 32 en de 37 euro per persoon.

Gehakt, stoofvlees, saucijs en beefburgers is voordeliger 1,40 euro per maaltijd en varkensgehakt maar 1,20 euro per maaltijd.   

Onze antibioticavrije kip kun je al eten vanaf 85 cent per maaltijd.  

Vergelijkbare berichten